Hlavní strana
  Registrovat se
 
Kalendář
 
Pravidla
 
Etické zásady
 
FAQs
 
  O databázi
  Kontakt
Etické zásady


Ochrana osobních údajů

Všechny osobní údaje, jež zadáte při registraci do databáze účastníků experimentů, slouží výhradně pro účely organizace výzkumů v laboratořích PLESS a CEBEX, tj. pro zasílání pozvánek, evidenci účastí a jejich případné odměňování

V laboratořích PLESS a CEBEX respektujeme Vaše soukromí a navíc jsme si plně vědomi důležitosti anonymity pro nezkreslené a autentické chování a výsledky. Žádné z Vašich osobních údajů proto nebudou nikdy spojovány s výkonem v experimentech. V žádném případě nebudou Vaše údaje zpřístupněny třetím osobám.

Organizace a využití výzkumů

Všechny výzkumy v laboratořích PLESS a CEBEX slouží jen a pouze pro vědecké účely a jsou výlučně neziskového charakteru. Pokud by se někdy v rámci PLESS nebo CEBEX konal částečně komerční výzkum, budete o této skutečnosti dostatečně důrazně předem informováni. Stejně tak budete vždy informováni o všech partnerech a spoluorganizátorech z řad studentů, akademiků či jiných výzkumných institucí.

Výzkumy pořádané v PLESS a CEBEX prochází kontrolou kvality a v relevantních případech (tj. pokud by v průběhu experimentu či po jeho ukončení mohli být účastníci vystaveni větší než běžné úrovni stresu) je schvaluje i Etická komise. Naším cílem je nabízet Vám bezpečné, kvalitní, pro vědu přínosné a pro Vás zajímavé a zábavné experimenty.
Pokud máte jakýkoliv dotaz nebo nápad jak zde něco zlepšit, napište nám na experiment@pless.cz.