Náš tým

Hledáme a vítáme nové spolupracovníky! Pokud máte nadšení pro (nejen) psychologický výzkum a jste schopni a ochotni aktivně se učit novým dovednostem, napište nám.

V současnosti sháníme zejména osoby schopné programovat, vítané jsou jakékoliv zkušenosti a jazyk. Znalosti programování pro web či tvorby aplikací například pro FB jsou naprosto ideální.

Uplatnění naleznou ale i manuálně zručné DIY typy (nemusíte hned stavět Skinner boxy, hezká orientační šipka se taky hodí), nadšenci pro PR a sociální síťování či odvážlivci toužící po osobním kontaktu při sbírání dat pomocí tabletu přímo v terénu. Dokonce i pokud máte pocit, že žádným speciálním talentem nedisponujete, není to problém – pro asistenci s organizací experimentů stačí pečlivost a systematičnost.

Nabízíme (kromě možnosti sebarealizace) také možnost spoluatorství studií v zahraničních žurnálech s IF, v případě získání grantových prostředků i finanční odměnu. Studenti psychologie mohou v rámci projektů laboratoře zpracovávat své písemné a jiné školní práce, po domluvě s vedoucími i práce diplomové.