Laboratoř

Laboratoř PLESS je on-line!

Jelikož čtete tyto řádky, znamená to, že se nám podařilo zprovoznit web, což je (bohužel pouze) jeden (z mnoha!) malých krůčků směrem k vybudování experimentální laboratoře na FF UK.

Právě teď je aktualitou prakticky všechno na těchto stránkách, v budoucnosti ale v sekci Aktuality naleznete info o nových výzkumech, publikovaných článcích či akcích týkajících se experimentování obecně.

Pokud jste to ještě neučinili, určitě se přihlaste do databáze účastníků. (Data sbíráme i on-line, takže fyzická přítomnost v Praze není nutná!) Účast na experimentech se snažíme (dle možností) odměňovat – finančně, drobnými dárky, nebo alespoň poskytnutím zajímavých informací o studovaných jevech. Pro nás je účastník partner, ne řádek v excelovské tabulce.

Mimochodem, studenti psychologie na FF UK mohou za účast na výzkumech v naší laboratoři získat hodiny pro atestaci z  APS100027 Účast při psychologickém výzkumu. To platí dokonce i pro prváky, kteří zatím ani nevědí, že takový předmět existuje – Vaši účast zaevidujeme a až budete v budoucnu potřebovat hodiny potvrdit, obratem to učiníme.

Pokud chcete vědět, co vlastně zkratka PLESS znamená a jaká vize stojí v pozadí vzniku celé této myšlenky, podívejte se do sekce O laboratoři. Pokud dáváte přednost lidskému přístupu, tváře lidí stojících za provozem laboratoře naleznete v sekci Náš tým. Pokud byste v této sekci chtěli nalézt i sami sebe, nebo máte nápad na experiment, jejž chcete zrealizovat či zkonzultovat, není nic snazšího – napište na marek.vranka [at] ff.cuni.cz. Každý zájemce je vítán, jak můžete vidět, se zaplňováním sekce Výzkumy potřebujeme trochu pomoci.

V poslední sekci naleznete odkazy na užitečné zdroje, materiály, programy a spřátelené laboratoře a instituce.

Pokud si příspěvek rozkliknete, můžete se v komentářích podělit se svým názorem, radou, doporučením či stížností na problémy technického rázu, které se vám podařilo na stránkách odhalit.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..