Laboratoř

Laboratoř PLESS je on-line!

Jelikož čtete tyto řádky, znamená to, že se nám podařilo zprovoznit web, což je (bohužel pouze) jeden (z mnoha!) malých krůčků směrem k vybudování experimentální laboratoře na FF UK.

Právě teď je aktualitou prakticky všechno na těchto stránkách, v budoucnosti ale v sekci Aktuality naleznete info o nových výzkumech, publikovaných článcích či akcích týkajících se experimentování obecně.

Pokud jste to ještě neučinili, určitě se přihlaste do databáze účastníků. (Data sbíráme i on-line, takže fyzická přítomnost v Praze není nutná!) Účast na experimentech se snažíme (dle možností) odměňovat – finančně, drobnými dárky, nebo alespoň poskytnutím zajímavých informací o studovaných jevech. Pro nás je účastník partner, ne řádek v excelovské tabulce.

Mimochodem, studenti psychologie na FF UK mohou za účast na výzkumech v naší laboratoři získat hodiny pro atestaci z  APS100027 Účast při psychologickém výzkumu. To platí dokonce i pro prváky, kteří zatím ani nevědí, že takový předmět existuje – Vaši účast zaevidujeme a až budete v budoucnu potřebovat hodiny potvrdit, obratem to učiníme.

Pokud chcete vědět, co vlastně zkratka PLESS znamená a jaká vize stojí v pozadí vzniku celé této myšlenky, podívejte se do sekce O laboratoři. Pokud dáváte přednost lidskému přístupu, tváře lidí stojících za provozem laboratoře naleznete v sekci Náš tým. Pokud byste v této sekci chtěli nalézt i sami sebe, nebo máte nápad na experiment, jejž chcete zrealizovat či zkonzultovat, není nic snazšího – napište na marek.vranka [at] ff.cuni.cz. Každý zájemce je vítán, jak můžete vidět, se zaplňováním sekce Výzkumy potřebujeme trochu pomoci.

V poslední sekci naleznete odkazy na užitečné zdroje, materiály, programy a spřátelené laboratoře a instituce.

Pokud si příspěvek rozkliknete, můžete se v komentářích podělit se svým názorem, radou, doporučením či stížností na problémy technického rázu, které se vám podařilo na stránkách odhalit.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..